Naujienos  |  Parankiniai  |  Pokalbiai  |  Atsiliepimai  |  Reklama  |  @ 
 

 

  Meniu:
 Titulinis
 Istorija
 Savivaldybė
 Fotogalerija
 Žemėlapis
 Pasaulis
 Skelbimai
 Informacija
 Pramogos
 Nuorodos 

  Paieška:

 

  Vardadieniai: 

  Horoskopas:

 savaitė  diena
metuose 
 

Pokalbiai

 

Pokalbių programa susideda iš dviejų dalių: kairėje pusėje rodomas pokalbio turinys, dešinėje rodoma informacija apie dalyvius. Kiekvienas dalyvis gali rašyti savo replikas ir kurti savo kanalus. Dalyvių sąraše Jūsų vardas bus išskirtas juodesniu šriftu. Norėdami kalbėtis privačiai, dvigubu paspaudimu pasirinkite vardą. Pasirodys privataus pokalbio langas. Persijungti iš kanalo į privatų pokalbį ir atvirkščiai galima paspaudžiant apačioje esančius skirtukus su atitinkamu vardu.

Programai įsikrovus, spauskite mygtuką "Connect". Jeigu tuo metu kanale #Utena.eu bus prisijungusių daugiau dalyvių, galėsite bendrauti tarpusavyje. Pagal nutylėjimą Jums bus priskirtas vardas Utenietis. Pakeisti savo vardą (nickname) galite naudojant šią komandą: /nick naujas_vardas. Pakeisti kanalą galite komanda: /room kanalas. Visus šiuo metu aktyvius kanalus galite pamatyti paspaudus mygtuką "Kanalai". Dvigubu paspaudimu pasirinkite Jums patinkantį kanalą ir bendraukite su jame esančiais dalyviais. Paspaudus mygtuką "Langas" Chato programa atsidarys naujame lange, kurį galėsite didinti ar mažinti pagal savo poreikius. Mygtukas "Baigti" skirtas greitam atsijungimui nuo visų kanalų ir dalyvių.

Pokalbis pradedamas į tekstui skirtą laukelį įrašius frazę ir paspaudus "Enter". Savo emocijoms išreikšti naudokite apačioje esančius meniu: "Actions", "Sounds" ir "Commands > Image Panel".

 

 


 

Nematote pokalbių lango? Įdiekite Java palaikymą į savo kompiuterį.

 

 

© Utena.eu, 2002 - 2012

www.000webhost.com