Naujienos  |  Parankiniai  |  Pokalbiai  |  Atsiliepimai  |  Reklama  |  @ 
 

 

  Meniu:
 Titulinis
 Istorija
 Savivaldybė
 Fotogalerija
 Žemėlapis
 Pasaulis
 Skelbimai
 Informacija
 Pramogos
 Nuorodos 

  Pramogos:
 Žaidimai
 Horoskopai
 Bioritmai
 Sapnininkas
 Anekdotai
 Klonai 

  Horoskopai:
 Zodiako
 Metų
 Mitų
 Skaičių
 Akmenų
 Medžių
 Gėlių 

  Paieška:

 

  Vardadieniai: 

  Horoskopas:

 savaitė  diena
metuose 
 

Pramogos

 

Horoskopai

 

Gua (skaičių) horoskopas.

Asmeninis skaičius randamas taip: reikia užsirašyti gimimo datą ir sudėti visus skaitmenis, kol galiausiai lieka vienas skaitmuo. Pavyzdžiui, gimėte 1986 metais kovo 1 dieną. Skaičiuojame: 1+9+8+6+0+3+0+1=28. Skaičiuojame toliau: 2+8=10, 1+0=1. Taigi gavome vienetą.

 


Vienetas

 

Dvejetas

 

Trejetas

 

Ketvertas

 

Penketas

 

Šešetas

 

Septynetas

Aštuonetas

Devynetas

 
 Į viršų Vienetas
 • Stichija: Vanduo.
 • Savybės: atsargumas, gebėjimas prisitaikyti.

Šio tipo žmonės mėgsta pokyčius, lengvai prisitaiko prie naujos aplinkos. Tačiau pagrindiniai jų principai, kuriais vadovaujasi gyvenime, nesikeičia. Iš šono jie gali atrodyti šalti ir neturintys tikslo, tačiau taip tik atrodo. Jie yra kantrūs, vertina savo nepriklausomybę.

Meilė ir seksas

Šio tipo žmonės nėra romantiški, jų nežavi sentimentalūs dalykai. Mylėdamiesi jie santūrus, viską išgyvena giliai savyje. Jie pernelyg nevertina striptizo ir erotinių apatinių. Patys dažniausiai vilki paprastus, patogius apatinius (moterys taip pat retai dėvi sintetinius ir nėriniuotus apatinius); mieliau miega apsirengę patogia pižama ar mėgstamais marškinėliais. Jie ištikimi, atsidavę partneriui. Su jais galima jaustis saugiai ir jaukiai. Jiems reikėtų retkarčiais pabūti spontaniškais ir impulsyviais.

Tinkama pora

Puikiai tinka 3, 4, 6, 7 tipo partneriai; pakankamai tinka 1. Vertėtų vengti 2, 5, 8. Su 9 laukia pernelyg ugningi santykiai, kurie gali šio tipo žmones išsekinti.


 Į viršų Dvejetas
 • Stichija: Žemė.
 • Savybės: apdairumas, konservatyvumas, kantrumas.

Šio tipo žmonės taktiški, supratingi, rūpestingi, pedantiški. Jų bemaž neištinka pykčio priepuoliai, jie pakankamai lengvai valdo savo emocijas. Gyvenimas su jais - ramus, harmoningas.

Meilė ir seksas

Šio tipo žmonės vertina pastovų nuolatinį ryšį, o ne audringą geismą. Jiems itin svarbus tarpusavio supratimas ir pasitikėjimas. Jie renkasi tradicines pozas.

Tinkama pora

Puikiai tinka 6, 7, 9 tipo partneriai. Su 2, 5, 8 tipo partneriais gali būti gilus dvasinis ryšys, tačiau be ypatingo geismo ir nuotykių. Reikėtų vengti santykių su 1, 3, 4.


 Į viršų Trejetas
 • Stichija: Griaustinis.
 • Savybės: kūrybiškumas, jautrumas, nekantrumas.

Šio tipo žmonės energingi, aktyvūs. Jie gyvena šia diena, mėgsta pramogauti, rizikuoti, išgyventi stiprias emocijas. Jautriai reaguoja į kritiką, gali įsižeisti dėl smulkmenų. Tokiu atveju patys būna atšiaurūs ir kandūs. Jie atviri, gali kalbėtis su visais ir apie viską.

Meilė ir seksas

Jie mėgsta eksperimentuoti, mylėtis įvairiausiose vietose, įvairiausiomis pozomis. Jie aistringi, gali būti įžūlūs. Jie lengvai ir dažnai įsimyli.

Tinkama pora

Puikiai tinka 1; pakankamai tinka 3, 4. Atsargiai reikia elgtis su 2, nes šie greitai įsižeidžia. Nelabai tinka 2, 5, 6, 7. Dominuojantys 9 šio tipo žmones sužlugdys.


 Į viršų Ketvertas
 • Stichija: Vėjas.
 • Savybės: gabumas, atsargumas, noras patogumo.

Šio tipo žmonės energingi, veržlūs, aktyviai siekia savo tikslų. Jie nemėgsta rizikuoti. Vertina aprūpintą, patogų gyvenimą. Atstumia viską, kas galėtų sugriauti jų ramų gyvenimą. Jie draugiški, komunikabilūs, tačiau retai užmezga gilius santykius.

Meilė ir seksas

Jie dažniausiai švelnūs, sentimentalūs, atsidavę. Tačiau jiems reikia patogumo, harmonijos ir vėliau, jei partneris to nesuteikia, jie tampa irzlūs, reiškia pretenzijas. Gali atsisakyti santykių ir dėl to, kad išsigąsta mažiausių konfliktų.

Tinkama pora

Geriausiai tinka 1, sugebantis prisitaikyti prie jų sunkaus charakterio. Taip pat tinka 9. Kiek mažiau - 3, 4. Vertėtų vengti santykių su 2, 6, 7, 8. Sunkiausiai sekasi sugyventi su užsispyrusiu 5.


 Į viršų Penketas
 • Stichija: Žemės branduolys.
 • Savybės: pasitikėjimas savimi, užsispyrimas.

Šio tipo žmonės mėgsta būti dėmesio centre. Dažniausiai jie yra draugijos sielos, nors dėl to gali įsigyti ir priešų. Jie dažniausiai stiprūs, pasitikintys savimi, ambicingi. Mėgsta cituoti kitus ir naudotis kitų patirtimi.

Meilė ir seksas

Jie sugeba užkovoti dominančio žmogaus širdį. Neretai jie savimylos, mėgsta komplimentus, kai juos garbina. Sąjunga su jais gali subyrėti todėl, kad jiems mažai rūpi kitų žmonių jausmai. Tačiau, jei juos kas nors sugeba tikrai sujaudinti, jie moka nuoširdžiai mylėti.

Tinkama pora

Puikiai tinka 6, 7, 9; tinka 2, 5, 8. Mažiau tinka 1, 3, 4.


 Į viršų Šešetas
 • Stichija: Dangus.
 • Savybės: praktiškumas, šaltakraujiškumas.

Šio tipo žmonės praktiški, tvirtai stovi ant žemės. Jie drąsūs, dominuojantys, autoritetingi. Mėgsta žinoti viską apie visus. Nuolat ieško progų praturtėti ir dažniausiai jiems tai pavyksta. Sugeba valdytis, tačiau kartais bendraujant trūksta diplomatiškumo ir takto.

Meilė ir seksas

Jie viską kruopščiai planuoja - pasimatymus, bučinius, seksą. Nepamišta svarbių datų (gimtadienių, sukakčių ir pan.), joms iš anksto ruošiasi. Jiems trūksta spontaniškumo, išradingumo. Nuolatinis planingas jų gyvenimas partnerį gali suerzinti.

Tinkama pora

Puiki pora 2, 5, 8, tinka 6, 7. Reikėtų vengti santykių su 3, 4, 9. Su šio tipo žmonėmis tektų nuolat kovoti ir varžytis dėl dominavimo.


 Į viršų Septynetas
 • Stichija: Jūra.
 • Savybės: žavingumas, kilniaširdiškumas.

Šio tipo žmonės mėgsta žemiškus malonumus, lankytis brangiuose restoranuose. Jie patys žavūs, sugeba žavėti kitus taip, kaip traukia audringa viliojanti jūra. Neretai jie geri meno žinovai ir mėgsta pasipuikuoti savo intelektu. Nepaisant to, jie nuoširdžiai padeda kitiems, nelaukdami jokios padėkos.

Meilė ir seksas

Jie labai jautrūs, turi gerą intuiciją pajusti, kas patinka partneriui. Jiems svarbu patenkinti partnerio poreikius, todėl leidžiasi į ilgas glamones. Kai mato laimingą savo partnerį, jaučiasi kaip visagaliai karaliai.

Tinkama pora

Puikiai tinka 2, 5, 8, nes šio tipo žmonės juos sugeba geriausiai įvertinti. Tinka 6, 7. Nelabai tinka 3, 4, 9.


 Į viršų Aštuonetas
 • Stichija: Kalnas.
 • Savybės: patikimumas, draugiškumas.

Šio tipo žmonės ištvermingi, išlaikantys pusiausvyrą, neišmušami iš vėžių kaip kalnai. Jų nuomonė sunkiai paveikiama. Jei ko nors labai nori, būtinai pasiekia. Iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti atšiaurūs ir racionalūs, tačiau iš tiesų jie labai draugiški, jais visada galima pasitikėti.

Meilė ir seksas

Tokiu partneriu visada galima pasitikėti. Tačiau jį užkovoti, priversti šį ledkalnį tirpti, reikia sugebėjimų. Jų neveikia meilikavimas ir netikri meilės įrodymai. Į erotiką jie žvelgia kaip į itin intymų dalyką. Jie nemėgsta bučiuotis viešumoje. Lovoje nemėgsta eksperimentuoti.

Tinkama pora

Ugningas 9 galėtų šio tipo žmones atverti. Tinka ir 6, 7. Mažiau - 2, 5, 8. Reikėtų vengti santykių su 1, 3, 4.


 Į viršų Devynetas
 • Stichija: Ugnis.
 • Savybės: impulsyvumas, egoistiškumas.

Šio tipo žmonės ugningi, emocingi, energingi. Mėgsta šokius, pokylius, iškylas. Lengvai bendrauja, tačiau retai turi tikrų gerų draugų. Jie impulsyvūs, nekantrūs.

Meilė ir seksas

Šio tipo žmonės impulsyvūs ir lovoje. Seksas jiems būtinas kasdien kaip maistas.
Jie sunkiai sugeba gyventi su vienu partneriu, įpuola į vienos nakties nuotykius. Mėgsta įvairiausias staigmenas ir išdaigas.

Tinkama pora

Jei šio tipo žmonės pasigenda gilesnių jausmų ir nori išmokti sulaikyti savo seksualinius troškimus, puikūs partneriai 2, 3, 4, 5, 8. Su 9 abu bus audringi. Mažiau tinka 1, 6, 7.

Informacijos šaltinis: day.lt

 

© Utena.eu, 2002 - 2012