Naujienos  |  Parankiniai  |  Pokalbiai  |  Atsiliepimai  |  Reklama  |  @ 
 

 

  Meniu:
 Titulinis
 Istorija
 Savivaldybė
 Fotogalerija
 Žemėlapis
 Pasaulis
 Skelbimai
 Informacija
 Pramogos
 Nuorodos 

  Pramogos:
 Žaidimai
 Horoskopai
 Bioritmai
 Sapnininkas
 Anekdotai
 Klonai 

  Horoskopai:
 Zodiako
 Metų
 Mitų
 Skaičių
 Akmenų
 Medžių
 Gėlių 

  Paieška:

 

  Vardadieniai: 

  Horoskopas:

 savaitė  diena
metuose 
 

Pramogos

 

Horoskopai

 

Gėlių horoskopas.

 


Geltonasis gencijonas
01.01 - 10

Dagys
01.11 - 20

 

Šlamutis
01.21 - 31

 

Amalas
02.01 - 10

 

Šunvyšnė
02.11 - 19

 

Mimoza
02.20 - 28

 

Aguona
03.01 - 10

 

Lelija
03.11 - 20

 

Rusmenė
03.21 - 31

 

Magnolija
04.01 - 10

 

Hortenzija
04.11 - 20

 

Jurginas
04.21 - 30

 

Pakalnutė
05.01 - 10

 

Portulaka
05.11 - 21

 

Ramunė
05.22 - 31

 

Varpelis
06.01 - 11

 

Saulutė
06.12 - 21

 

Tulpė
06.22 - 07.01

 

Vandens lelija
07.02 - 12

 

Našlaitė
07.13 - 23

 

Erškėtrožė
07.24 - 08.02

 

Saulėgrąža
08.03 - 12

 

Rožė
08.13 - 23

 

Delfinas
08.24 - 09.02

 

Gvazdikas
09.03 - 11

 

Astra
09.12 - 22

 

Viržis
09.23 - 10.03

 

Kamelija
10.04 - 13

 

Alyva
10.14 - 23

 

Frezija
10.24 - 11.02

 

Orchidėja
11.03 - 12

 

Bijūnas
11.13 - 22

 

Kardelis
11.23 - 12.02

 

Kiaulpienė
12.03 - 12

 

Lotosas
12.13 - 22

 

Edelveisas
12.23 - 31

 

 
 Į viršų Geltonasis gencijonas
(sausio 1 - 10)

Tai vasariška gėlė, mėgstanti šilumą.

Šiam tipui priskiriami žmonės atrodo paslaptingi, nors iš tiesų viduje visiškai paprasti. Dažnai uždaro būdo, mažakalbiai. Žino, ko nori, ir atkakliai siekia savo tikslo. Jautrūs oro permainoms, šalčiams.


 Į viršų Dagys
(sausio 11 - 20)

Tai paprastas pievų augalas, turintis apsauginius spyglius.

Šiam tipui priskiriami žmonės dažniausiai nesiskiria iš minios, jiems sunku atkreipti priešingos lyties dėmesį, reikia įdėti daug pastangų. Jie linkę prisigalvoti neįveikiamų užduočių ir kliūčių.Gana patiklūs, klauso kitų patarimų, todėl kitiems patarus, gali atsisakyti savo sumanymų. Šie žmonės paprasti, geri, nuoširdūs. Gali būti puikūs draugai, globėjai.


 Į viršų Šlamutis
(sausio 21 - 31)

Smulkutis augalas, žydintis mažais geltonais žiedeliais.

Šio tipo žmonės kuklūs, tačiau mėgstantys patraukti kitų dėmesį savo rengimosi stiliumi. Įdėmiai seka madą. Neretai kiti žmonės pavydi jiems žavingumo ir elegancijos. Šie žmonės tvirti, turi daug energijos ir stiprią valią, kad įveiktų visus kelyje pasitaikančius sunkumus.


 Į viršų Amalas
(vasario 1 - 10)

Tai parazituojantis augalas, augdamas apraizgantis kitus.

Šiam tipui priskiriami žmonės yra lengvabūdiški, nepastovūs, impulsyvaus elgesio. Jie turi galių sužavėti ir pririšti prie savęs bet kurį kitos lyties atstovą, netgi labai išdidų ir savarankišką. Dažniausiai mėgsta sportuoti. Yra kūrybiški, originalūs, nuolat turi įdomių idėjų.


 Į viršų Šunvyšnė
(vasario 11 - 19)

Tai krūminis augalas, mezgantis juodas uogas.

Šiam tipui priskiriami žmonės yra kuklūs, nedrąsūs. Norint suvilioti tokią moterį, gali prireikti daug kantrybės ir pastangų. Ji ilgai kratysis bet kokio gerbėjo. Šio tipo vyrai daug dirba, tačiau nebeprasmiškai, juodu darbu pasiekia tai, ko nori.


 Į viršų Mimoza
(vasario 20 - 28)

Tai jautrus vėjui pievų augalas, žydintis nedideliais geltonais žiedeliais.

Šiam tipui priskiriami žmonės taip pat yra labai jautrūs. Jie sunkiai pakelia kritiką. Jiems ypač skaudu, kai kritikuojamas ar nevertinamas jų darbas. Jiems labai rūpi karjera. Dėl norimo darbo, norimos užduoties jie pasiryžę atiduoti visas savo jėgas. Šio tipo žmonės jautrūs ir fiziškai, tad neretai jų sveikata silpna, jie dažnai serga.


 Į viršų Aguona
(kovo 1 - 10)

Tai graži, raudonai žydinti gėlė, kuri subrandina sėklas, naudojamas maistui. Nesubrendę sėklos veikia kaip narkotinė medžiaga.

Šiam tipui priskiriami žmonės kaip aguona turi galių apkvaišinti kitus. Dėl jų kiti dažnai eina iš proto, nori jų meilės, paramos. Iš tiesų šiems žmonės patiems stinga pasitikėjimo ir valios siekti užsibrėžtų tikslų. Šio tipo žmonių jautrus organizmas. Jiems patariama valgyti mažiau mėsos, o daugiau vaisių.


 Į viršų Lelija
(kovo 11 - 20)

Tai didelių oranžinės ar baltos spalvos žiedų darželio gėlė, kiek aštroko kvapo.

Šio tipo žmonės paslaptingi. Jiems būdingas įgimtas žavesys. Jie nepastovūs, mėgsta flirtuoti, neretai įsivelia į melagystes. Mėgsta turėti daug gerbėjų, bet išlikti savarankiški. Sugeba būti laimingi, džiaugtis kiekviena diena.


 Į viršų Rusmenė
(kovo 21 - 31)

Tai nedidelis augalas, aukštu stiebu, žydintis smulkiais baltai gelsvais žiedeliais.

Šio tipo žmonės ryžtingi, aktyviai siekiantys tikslų. Jie daug, kruopščiai ir kantriai dirba, nepasiduoda, kol randa išeitį net iš sudėtingiausių situacijų. Jų jautri nervų sistema, neretai dėl to būdingi galvos skausmai.


 Į viršų Magnolija
(balandžio 1 - 10)

Egzotiška krūminė gėlė.

Šio tipo žmonės išdidūs, siekia pirmauti. Tačiau jiems tai sunkiai pavyksta. Jie užsispyrę, nepasitikintys kitais, nemėgsta klausyti kitų patarimų.


 Į viršų Hortenzija
(balandžio 11 - 20)

Graži krūminė gėlė didelėmis baltų, gelsvų ar rausvų žiedų kekėmis.

Šio tipo žmonės labai dvasingi, nuolat ieškantys teisybės, kovojantys dėl jos. Jie geraširdiški, puikūs globėjai, užtarėjai. Tačiau dažnai jie gali tik paguosti, o ne suteikti pagalbą, kurios iš jų tikisi kiti.


 Į viršų Jurginas
(balandžio 21 - 30)

Darželio gėlė įvairių spalvų margais žiedais.

Šio tipo žmonės siekia harmonijos, idealo. Dažnai siekdami tokių idealų nukenčia, nes gyvenimas nėra toks tobulas, kokio jie norėtų. Dažniausiai jie nėra iniciatyvūs, gyvena tuo, ką jiems likimas duoda. Jiems derėtų labiau savimi pasitikėti ir siekti savo tikslų.


 Į viršų Pakalnutė
(gegužės 1 - 10)

Tai nedidelė, paprastutė, tačiau itin kvapni miško gėlytė.

Šio tipo žmonės yra paprasti, atviri, patiklūs. Dėl to jie gali nukentėti nuo kitų. Jiems reikia ramybės, saugumo. Gerai sekasi darbe, tačiau skubus darbas ir įtampa juos vargina.


 Į viršų Portulaka
(gegužės 11 - 21)

Smulkutė, gražių rausvų žiedelių gėlė.

Šio tipo žmonės nepasitiki savo jėgomis, yra itin atsargūs, bijantys apgaulės. Tokia pasitikėjimo stoka gali supykdyti artimus žmones. Su jais sunkoka sugyventi, mat nuolat reikia įrodinėti, kad negresia joks pavojus, kad gyvenimas nėra toks jau blogas, kaip jiems atrodo ir panašiai.


 Į viršų Ramunė
(gegužės 22 - 31)

Paprasta baltažiedė pievų gėlė, iš kurios lapelių populiaru burti: myli - nemyli.

Šio tipo žmonės uždari, sunkiai perprantami. Sunkiai suprasi, ką jie galvoja, ko siekia, ką jaučia (kaip skinant ramunės lapelius - myli ar nemyli?). Dažniausiai yra žavūs ir savo žavesiu galėtų nurungti konkurentus. Tačiau mėgsta pasivaržyti įvairiose srityse, įrodyti, kad daug ką sugeba.


 Į viršų Varpelis
(birželio 1 - 11)

Trapi, jautri, gražių violetinių ar baltų varpelio formos žiedų pievų gėlė.

Šio tipo žmonės ypač jautrūs bet kokioms permainoms. Jie konservatyvūs, mėgstantys ramybę, stabilumą. Sunkiai pakelia ir keliones. Jei reikia kur nors vykti, pageidautina traukiniu, jokiu būdu ne lėktuvu. Svarbiausia jiems - sukurti tvirtą, harmoningą šeimą.


 Į viršų Saulutė
(birželio 12 - 21)

Nedidelė apvalių žiedelių darželio gėlė.

Ši žmonės ramaus charakterio, tylūs, tingūs ir namisėdos. Ne itin kūrybingi ir neromantiški, gali būti nuobodoki. Nepaisant tokio ramaus būdo, jiems pavyksta pasiekti savo tikslą. Nors patys yra mažakalbiai, mėgsta klausytis gandų ir apkalbų.


 Į viršų Tulpė
(birželio 22 - liepos 1)

Paprasta ir savaip graži, populiari darželio gėlė.

Šio tipo žmonės energingi, tvirti, žavūs. Tokie vyrai dažnai būna mergišiai. Moterys nepatiklios, reiklios. Norint jas užkariauti, reikia daug pastangų, o ir vėliau su jomis gyventi sunku, nuolat reikia rodyti joms dėmesį ir meilę.


 Į viršų Vandens lelija
(liepos 2 - 12)

Graži gėlė, auganti vandenyje, o virš vandens skleidžianti žiedus.

Šio tipo žmonės gerai jaučiasi įvairiose situacijose (kaip vandens lelija gerai jaučiasi ir vandenyje ir ore). Jie bendrauja su įvairiausiais žmonėmis, domisi įvairiausiomis profesijomis, pomėgiais. Toks universalumas jiems dažnai praverčia. Jų gyvenime pasitaiko nedaug kliūčių, kurias jie lengvai peržengia.


 Į viršų Našlaitė
(liepos 13 - 23)

Mažytė, smulkutė darželio gėlė.

Šio tipo žmonės paprasti, nemėgstantys būti dėmesio centre. Tačiau, jei juos kas nors paskatina, gali daug pasiekti. Iš jų galima sulaukti netikėtumų, mat po ramiu jų būdu slypi kūrybiškumas, didelė jėga.


 Į viršų Erškėtrožė
(liepos 24 - rugpjūčio 2)

Tai spygliuota krūminė gėlė.

Šio tipo žmonės išdidūs ir atsargūs. Jie niekuo nepasitiki. Prie jų sunku prieiti. Jie kaip erškėčiai turi spyglius. Tačiau spygliai jiems - apsaugos, o ne kaprizų priemonė.


 Į viršų Saulėgrąža
(rugpjūčio 3 - 12)

Didelė aukšto stiebo, saulės link besistiebianti gėlė, mezganti valgomas vitaminingas sėklas.

Šio tipo žmonės visuomet šypsosi, jaučiasi laimingi, džiaugiasi kiekviena gyvenimo akimirka. Ji kaip saulėgrąža stiegiasi į saulę ir džiaugiasi jos teikiamais spinduliais. Jie paprasti, nesididžiuoja tuo, kad sekasi. Pernelyg neišgyvena dėl nesėkmių, sugeba jas kantriai nugalėti.


 Į viršų Rožė
(rugpjūčio 13 - 23)

Tai darželio gėlių karalienė - graži ir kvapni.

Šio tipo žmonėms dažniausiai gerai sekasi, tačiau jų sėkmę nuodija aplinkinių pavydas. Jie dažnai patenka į konfliktus, sąmokslus. Tačiau jie yra pakankamai energingi, tvirti ir atlaiko visus smūgius.


 Į viršų Delfinas
(rugpjūčio 24 - rugsėjo 2)

Tai aukšto stiebo, melsvai žydinti darželio gėlė.

Šio tipo žmonės paprasti, nereiklūs sau, tačiau nemažai reikalauja iš kitų. Vis dėlto jie patys neretai tampa kitų reiklumo aukomis. Ant jų suverčiama svetima kaltė. Tad jiems tenka ieškoti teisybės, išmokti tvirtai įrodyti savo nuomonę ir atremti kitų priekaištus.


 Į viršų Gvazdikas
(rugsėjo 3 - 11)

Aitraus kvapo darželio gėlė.

Šio tipo žmonės itin atviri, sakantys viską, ką galvoja, prieš tai nė nepagalvodami apie pasekmes. Tad neretai tokiu savo elgesiu gali nenorėdami įžeisti kitus. Toks yra ir gvazdikas - gražus, bet jo aitrus kvapas gali suerzinti.


 Į viršų Astra
(rugsėjo 12 - 22)

Rudeninė didelių, įvairių spalvų žiedų darželio gėlė.

Šio tipo žmonės geri klausytojai, užtarėjai. Jie išklauso, sugeria ir išgyvena kitų liūdnas istorijas. Jie yra mėgiami ir laukiami. Daugybė žmonių pastebi, kad jie būtent tie žmonės, kuriems galima atsiverti.


 Į viršų Viržis
(rugsėjo 23 - spalio 3)

Išsirangęs miško augalas.

Šie žmonės netradicinio mąstymo, itin išradingi. Jie bet kurioje situacijoje veiks sąmojingai, su humoru. Jie puikūs draugai ne tik todėl, kad puikiai sugeba visus prajuokinti, bet ir todėl, kad niekada nepaliks ištikus bėdai.


 Į viršų Kamelija
(spalio 4 - 13)

Egzotiška darželio gėlė.

Šio tipo žmonės žavūs ir drąsūs, artistiški. Gali būti puikūs aktoriai. Jie nuolat jaunatviški, turi vaikams būdingą mimiką, nerūpestingumo išraišką.


 Į viršų Alyva
(spalio 14 - 23)

Pavasarį žydintis ir nuostabiai kvepiantis krūmas. Meilė, jaunystės simbolis.

Šio tipo žmonės idealistai. Jie stengiasi viską padaryti tobulai. Negaili tam savo jėgų. Puikūs pagalbininkai. Moterys - puikios šeimininkės ir motinos.


 Į viršų Frezija
(spalio 24 - lapkričio 2)

Egzotiška, nuostabaus kvapo įvairių spalvų gėlė.

Šio tipo žmonės drąsūs, pasitiki savo jėgomis, yra atviri. Kartais noras sakyti tiesą į akis jiems gali pakenkti. Mėgsta kompaniją, yra mėgiami vakarėliuose. Jiems puikiai sekasi darbas, kuriame reikia bendrauti su žmonėmis. Jie gali daug pasiekia visuomeninėje ir profesinėje veikloje.


 Į viršų Orchidėja
(lapkričio 3 - 12)

Egzotiška, savito kvapo ir išvaizdos gėlė.

Šio tipo žmonės yra paslaptingi, iš prigimties seksualūs, pasąmoningai traukia kitus. Tačiau nepaisant tokio jų žavesio, patys neretai nepasitiki savimi, sunkiai priima sprendimus, neišsivaduoja iš abejonių.


 Į viršų Bijūnas
(lapkričio 13 - 22)

Tradicinė lietuviško darželio gėlė, dideliu žiedu, švelnaus malonaus kvapo.

Šio tipo žmonės nuolat puola nuo vieno darbo prie kito. Jie nuolat susižavi nauja sritimi, su užsidegimu puola įgyvendinti savo idėjų. Dėl to gali nukentėti ne tik darbų kokybė, bet ir jų pačių sveikata, kurios jie visai nesaugo, nes tam paprasčiausiai pritrūksta laiko. Neretai tokie žmonės beveik neturi ir laisvalaikio, kurio metu pasiilsėtų.


 Į viršų Kardelis
(lapkričio 23 - gruodžio 2)

Rudeninė gėlė, turinti kardo pavidalo stiebą.

Šio tipo žmonės nėra itin gabūs ir talentingi. Tačiau nepaisant to, jie gali daug pasiekti. Kaip kardelis išaugina aukšta žiedo stiebą, taip jie valios pastangomis ir kantriu darbu gali pasiekti viršūnes. Yra paprasti, nemėgsta girtis.


 Į viršų Kiaulpienė
(gruodžio 3 - 12)

Tai geltonai žydinti pievų gėlė, kurios stiebai pripildyti balto kartaus skysčio.

Kaip kiaulpienė išskleidžia savo šiltą geltoną žiedą, taip šio tipo žmonės nuolat nori padėti kitiems, juos sušildyti. Negali būti vieni, nusėdi vietoje. Kartais dėl tokio perdėto jų paslaugumo gali kilti problemų. Jie gali tapti atgrasūs, kaip kartu kiaulpienės pienas. Šio tipo žmonės turi tvirtą savo nuomonę ir nepasiduoda įtakai. Kritikuojami sugeba įrodyti, kad kritikas nėra teisus.


 Į viršų Lotosas
(gruodžio 13 - 22)

Baltažiedė elegantiška gėlė. Kinams ji simbolizuoja dvasios ir kūno tyrumą.

Kaip ir gėlės simbolika, šio tipo žmonės iš pažiūros atrodo nekalti, drovūs. Dėl uždarumo ir drovumo jiems gali kilti bendravimo problemų.


 Į viršų Edelveisas
(gruodžio 23 - 31)

Mažutė gėlė auganti aukštai kalnuose. Jos nuskinti aukštai į kalnus eina tik labai įsimylėjęs ir drąsus žmogus.

Šio tipo žmonės yra puikūs draugai ir užtarėjai. Jie ramūs, taikūs,geraširdiški. Tačiau nėra bejėgiai, jei prireikia, gali puikiai apsiginti.

Informacijos šaltinis: day.lt

 

© Utena.eu, 2002 - 2012