Naujienos  |  Parankiniai  |  Pokalbiai  |  Atsiliepimai  |  Reklama  |  @ 
 

 

  Meniu:
 Titulinis
 Istorija
 Savivaldybė
 Fotogalerija
 Žemėlapis
 Pasaulis
 Skelbimai
 Informacija
 Pramogos
 Nuorodos 

  Pramogos:
 Žaidimai
 Horoskopai
 Bioritmai
 Sapnininkas
 Anekdotai
 Klonai 

  Horoskopai:
 Zodiako
 Metų
 Mitų
 Skaičių
 Akmenų
 Medžių
 Gėlių 

  Paieška:

 

  Vardadieniai: 

  Horoskopas:

 savaitė  diena
metuose 
 

Pramogos

 

Horoskopai

 

Majų (akmenų) horoskopas.

 


Malachitas
01.08 - 01.27

 

Turkis
02.02 - 02.21

 

Oniksas
02.22 - 03.13

 

Deimantas
03.14 - 04.02

 

Rubinas
04.03 - 04.22

 

Safyras
04.23 - 05.12

 

Agatas
05.13 - 06.01

 

Chalcedonas
06.02 - 06.21

 

Turmalinas
06.22 - 07.11

 

Smaragdas
07.12 - 07.31

 

Topazas
08.01 - 08.20

 

Granatas
08.21 - 09.09

 

Berilis
09.10 - 09.29

 

Lazuritas
09.30 - 10.19

 

Opalas
10.20 - 11.08

 

Akvamarinas
11.09 - 11.28

 

Koralas
11.29 - 12.18

 

Ametistas
12.19 - 01.07

 

 
 Į viršų Malachitas
(sausio 8 - sausio 27)


Šio tipo žmonės sentimentalūs, jautrūs. Jie taikūs, nori pasirodyti geri, nuo aplinkinių slepia savo ydas. Nemėgsta konfliktų, ypač kylančių dėl smulkmenų. Pakankamai konservatyvūs, nemėgsta pokyčių, sunkiai prisitaiko prie naujos situacijos.


 Į viršų Turkis
(vasario 2 - vasario 21)


Šio tipo žmonės taikingi, teisingi, geranoriški, nuoširdūs. Jie tolerantiški, sugeba neįkyriai patarti kitiems. Kartais būna pernelyg jausmingi, stipriai išgyvena dėl nesėkmių ir nelaimingos meilės. Myli ilgai ir ištikimai.


 Į viršų Oniksas
(vasario 22 - kovo 13)


Šio tipo žmonės dažniausiai yra silpnos valios, jiems trūksta kantrybės ir ištvermės. Jie nepastovūs, dažnai keičia domėjimosi sritis, gyvenimo tikslus. Jie dažniausiai yra kūrybingi, turi daug sumanymų ir idėjų, tik pritrūksta kantrybės visa tai įgyvendinti. Jiems naudinga kitų žmonių parama ir paskatinimas.


 Į viršų Deimantas
(kovo 14 - balandžio 2)


Šio tipo žmonės turi stiprią valią, yra energingi ir darbštūs. Ji pasitiki savimi, todėl dažniausiai jiems sekasi. Gali pasitaikyti, kad kartais pervertina savo jėgas. Nepaisant visų gerų savybių, sunkiai sutaria su aplinkiniais, nes nemoka nuolaidžiauti. Šio tipo moterys yra valdingos, mėgsta vadovauti savo vyrams.


 Į viršų Rubinas
(balandžio 3 - balandžio 22)


Šio tipo žmonės yra stiprūs, valdingi, mėgsta būti lyderiai. Jie užsispyrę, praktiški, taupūs, tvarkingi. Nekenčia gailėtis savęs ir kitų, kurie vaidina aukas, užuot keitę savo gyvenimą. Partnerius renkasi panašius į save, nepaisant to, kad vėliau su jais konkuruoja. Jie reiklūs savo sutuoktiniui ir vaikams.


 Į viršų Safyras
(balandžio 23 - gegužės 12)


Šio tipo žmonės darbštūs ir ištvermingi. Prieš žengdami kokį nors žingsnį, viską gerai apgalvoja ir apskaičiuoja. Jiems daug reiškia materialūs dalykai. Jie yra ištikimi ir atsakingi partneriai, daug laiko skiria šeimai, stengiasi patys išlaikyti visą šeimą.


 Į viršų Agatas
(gegužės 13 - birželio 1)


Šio tipo žmonės yra inteligentiški, turintys įgimtų meninių gabumų. Jiems gerai sekasi mokytis. Jie darbštūs, tačiau neretai lengvabūdiški, egoistiški. Jie nepastovūs, sunkiai sugeba išlaikyti ištikimybę.


 Į viršų Chalcedonas
(birželio 2 -birželio 21)


Šio tipo žmonės yra filosofiški, nuolat ieškantys atsakymų į įvairiausius būties klausimus. Jiems nerūpi materialinė gerovė. Jiems nesvarbu, ar partneris yra turtingas, svarbiausia, kad sietų bendri interesai, tarpusavio supratimas. Jie išdidūs ir laisvi, nemėgsta, kai varžoma jų laisvė.


 Į viršų Turmalinas
(birželio 22 - liepos 11)


Šio tipo žmonės ramūs, kuklūs, uždari. Juos žeidžia kitų žmonių atvirai demonstruojamas laisvas gyvenimo būdas, kai atvirai kalbama apie intymias gyvenimo smulkmenas. Šie žmonės konservatyvūs, nemėgsta pokyčių. Moterys yra itin jautrios, švelnios, turi gerą intuiciją.


 Į viršų Smaragdas
(liepos 12 - liepos 31)


Šio tipo žmonės inteligentiški, protingi, darbštūs. Bet kokį darbą dirba su didžiule meile. Savo išrinktajam taip pat yra labai atidūs ir atsidavę. Gali būti pernelyg nuolaidūs, nepasitikintys savimi.


 Į viršų Topazas
(rugpjūčio 1 - rugpjūčio 20)


Šio tipo žmonės nuoširdūs, atviri, tačiau impulsyvūs, kartais gali netyčia įžeisti kitus, ką nors pasakę neapgalvotai. Mėgsta komfortą, pagyras. Jie išdidūs ir ambicingi, tačiau ambicijos gali padėti daug pasiekti darbe. Moterys dažniausiai žavi vyrus, tačiau neretai pernelyg pasitiki savimi.


 Į viršų Granatas
(rugpjūčio 21 - rugsėjo 9)


Šio tipo žmonės išrankūs ir reiklūs. Jie sugeba išnaudoti visas galimybes, todėl gali daug pasiekti ir profesiniame, ir asmeniniame gyvenime. Sugeba džiaugtis kiekviena diena, susikurti tvarkingą, harmoningą aplinką.


 Į viršų Berilis
(rugsėjo 10 - rugsėjo 29)


Šio tipo žmonės prieš ką nors darydami viską gerai apskaičiuoja, remiasi ne jausmais, o protu. Jie atviri tik patiems artimiausiems žmonėms. Šio tipo moterys mėgsta dominuoti, žavėti vyrus. Jos universalios, domisi daugybe sričių. Artimiems žmonėms ir savo vaikams gali būti reiklios ir griežtos.


 Į viršų Lazuritas
(rugsėjo 30 - spalio 19)


Šio tipo žmonės ramūs ir taikūs. Jie netrokšta valdžios ir vadovauti, tačiau mėgsta komplimentus ir meilikavimą. Jiems gerai sekasi mokytis ir siekti užsibrėžtų tikslų. Šie žmonės dažniausiai nemėgsta monotonijos, sunkiai gyvena šeimoje su vienu partneriu.


 Į viršų Opalas
(spalio 20 - lapkričio 8)


Šio tipo žmonės mėgsta būti dėmesio centre, siekia išgarsėti. Jie mėgsta vadovauti ir būna geri vadovai. Tačiau nepasiektas tikslas juos gali sugniuždyti, privesti iki gilios depresijos. Mylimam žmogui šie žmonės gali būti itin aistringi, atsidavę ir pasiaukojantys, ištikimi.


 Į viršų Akvamarinas
(lapkričio 9 - lapkričio 28)


Šio tipo žmonės atrodo paslaptingi, uždari. Jiems sunkiai sekasi bendrauti. Jie užsispyrę, atkakliai siekia savo tikslų, sugeba įrodyti savo tiesą. Mylimam žmogui reiklūs, tačiau atsidavę ir ištikimi.


 Į viršų Koralas
(lapkričio 29 - gruodžio 18)


Šio tipo žmonės energingi, optimistiški. Jie impulsyvūs, linkę rizikuoti. Jie gyvena nerūpestingai, šia diena, nemoka taupyti. Sunkiai susiranda partnerį, nes yra reiklūs, greitai užsiplieskia.


 Į viršų Ametistas
(gruodžio 19 - sausio 7)


Šio tipo žmonės yra išdidūs, ambicingi. Jie mėgsta vadovauti, gali būti net tironiški. Sugeba objektyviai įvertinti situaciją ir žmones. Jie nepatiklūs, ypač atsargiai tvarko piniginius ir meilės reikalus. Jiems itin svarbi šeima, jos laimė, harmonija.

Informacijos šaltinis: day.lt

 

© Utena.eu, 2002 - 2012

www.000webhost.com