Naujienos  |  Parankiniai  |  Pokalbiai  |  Atsiliepimai  |  Reklama  |  @ 
 

 

  Meniu:
 Titulinis
 Istorija
 Savivaldybė
 Fotogalerija
 Žemėlapis
 Pasaulis
 Skelbimai
 Informacija
 Pramogos
 Nuorodos 

  Informacija:
 Orai
 Šventės
 Vardadien.
 Telefonai
 Pašto indek.
 Skaičiuokl.
 Valst. ženk.
 Straipsniai 

  Straipsniai:
 Utenis
 Utenos a. ž.
 Lietuvos r.
 Lietuvos ž.
 Respublika
 XXI amžius 

  Utenis:
1 

  Paieška:

 

  Vardadieniai: 

  Horoskopas:

 savaitė  diena
metuose 
 

Informacija

 

Straipsniai apie Uteną

 

 

 

Aptartas detalusis planas

  • Autorius: Mindaugas Stundžia
  • Publikacijos data: 2004-04-06
     

Utenos rajono savivaldybės salėje viešai su visuomene aptartas Utenos miesto, šalia Aušros gatvės esančio sklypo, kuriame bus statoma Dievo Apvaizdos bažnyčia ir parduotuvė "Maksima", detalusis planas. Jį pristatė vienas projekto autorių, projektavimo firmos UAB "Panevėžio žemprojektas" architektas Viktoras Skoliauskas. Jis susirinkusiems paaiškino, kad bus dalies žemės sklypo naudojimo būdo pakeitimas iš visuomeninės paskirties į komercinės paskirties teritoriją, nekeičiant pagrindinės tikslinės žemės paskirties ir numatant bažnyčios ir parduotuvės statybą Aušros gatvėje 78, supažindino su detaliojo plano sprendiniais. Numatyta įrengti ir šarvojimo salę. Taip pat jis kalbėjo, kad bus gražiai sutvarkyta dalis Aušros gatvės, rūpinantis eismo saugumu, rekonstruota sankryža. Žmonių patogumui numatyta įrengti dvi dideles automobilių stovėjimo aikšteles - prie bažnyčios ir parduotuvės.

Architektas Viktoras Skoliauskas atsakė į daugelį klausimų. UAB "VP Market" ūkio departamento padalinio vadovas Vladas Mikolaitis itin akcentavo, kad bus stengiamasi, jog abu žmonėms reikalingi objektai įsikomponuotų į gražią aplinką.

Tam reikės pašalinti menkaverčius krūmokšnius, sutvarkyti dalį parko. V. Mikolaitis išreiškė įsitikinimą, jog bus stengiamasi, kad parapijos tikintieji galėtų į naują Dievo Apvaizdos bažnyčią ateiti per Žolinės atlaidus. Utenos rajono savivaldybės administracijos direktorius Vidmantas Valinčius sakė, jog savivaldybė parengusi projektą, kad Dauniškis su Aukštakalniu būtų sujungtas gerai įrengtu pėsčiųjų taku, jog aukštakalniečiams sutrumpėtų kelias į bažnyčią. Šalia pėsčiųjų tako dar bus įrengti dviračių ir riedučių takai. Direktorius susirinkusius informavo, kad UAB "VP Market" į bažnyčios statybą investuos 2,5 milijono litų, dar 1,5 milijono litų būtų panaudota Utenio - Rinkos aikščių rekonstrukcijai.

1 / 1

 

 

 

© Utena.eu, 2002 - 2012