Vardadieniai:

Horoskopas:

Šventės

Ralis 2007

2007 metų rugpjūčio 25 dienos vakarą įspūdingomis lenktynėmis Utenos miesto gatvėmis baigėsi dvi dienas trukęs tarptautinis ralis “Aukštaitija 2007”, kurį pradėjo net 94 sportininkų ekipažai iš keturių šalių - Lietuvos, Latvijos, Danijos ir Suomijos. Tačiau labai atkaklių ir permainingų lenktynių finišo liniją kirsti buvo lemta tik 59 iš jų.

Pirmasis finišo liniją kirto latvių Mario Neikšano ir Mario Jekabsono vairuojamas “Mitsubishi Lancer Evo IX” automobilis. Šie sportininkai greičiausiai įveikė visas ralio maršrutinėje knygoje buvusias greičio rungtis, sudarančias bendrą 306,55 kilometro atstumą, iš kurių - 113,75 kilometro - greičio ruožai. Juose lenktynininkai sugaišo 56 minutes 37,9 sekundės ir išvystė vidutinį 120,70 km/val. greitį. Įkandin nugalėtojų finišavo tokį pat automobilį vairavę antrieji prizininkai Martinas Būcinšas su Renaru Franciu, nugalėtojams pralaimėję tik 15 sekundžių. Geriausiai iš Lietuvos sportininkų pasirodę Rokas Lipeikis su Renatu Vaitkevičiumi, vairavę “Mitsubishi Lancer Evo VIII”, šįkart turėjo tenkintis trečiąja bendrosios įskaitos pozicija. Jie nuo nugalėtojų atsiliko 36,8 sekundės ir visus greičio ruožus įveikė važiuodami vidutiniu 119,40 km/val. greičiu.